AbrechnungWspólna akcja pisma „Zamawiający. Zamówienia Publiczne w Praktyce” oraz elektronicznej platformy przetargowej SOLDEA pozwoli każdemu Czytelnikowi naszego pisma przeprowadzić w swojej jednostce, całkowicie za darmo i pod okiem ekspertów, pilotażową aukcję lub licytację elektroniczną.

Zakres wsparcia

W ramach akcji jej uczestnicy otrzymają całkowicie za darmo m.in.:

Uczestnik naszej akcji nie będzie musiał niczym się martwić w toku całej procedury. Zyska prawdziwego partnera do pomocy od momentu ogłoszenia do wyboru najkorzystniejszej oferty.

Kto może wziąć udział?

Akcja jest skierowana do debiutantów, którzy jeszcze nie mieli okazji do przeprowadzenia aukcji lub licytacji oraz do tych, którzy raz spróbowali, ale z różnych przyczyn próba ta się nie powiodła.

Jak wziąć udział?

W celu wzięcia udziału w naszej akcji trzeba:

Wdrożenie aukcji lub licytacji elektronicznej zostanie dokonane w sposób i w czasie dogodnym dla zgłaszającego. Eksperci SOLDEA zapewniają pełne wsparcie i elastyczność przy stawianiu pierwszych kroków w zakresie instrumentów elektronicznych w zamówieniach publicznych. Zamawiający nie musi mieć więc żadnej wiedzy ani doświadczenia w tym temacie.